Je nám to hodně líto, ale od pondělí 22.11.2021 bude možný vstup do Filia klubu pouze s potvrzením o ukončeném očkování, a nebo potvrzením o prodělání nemoci ne starší než 180 dnů. Na lekci je možné přijít i v případě, kdy budete mít první dávku očkování a PCR test. Podrobnější info k mimořádným opatřením nařízeným Minsterstvem zdravotnictví najdete ZDE...
 
Pokud nemůžete splnit daná nařízení, dvě neodplavené hodiny z probíhacího kurzu „102“ si prosím včas omluvte v náhradném systému. Budete si je moci nahradit až to situace dovolí. Platnost všech náhrad z tohoto kurzu Vám bude prodloužena.
Budeme se na Vás těšit, až bude situace příznivější.
 
 
 

 

 

Kde plaveme

 
FILIA KLUB Halasovo náměstí 7, Brno Lesná.
Přihlášky a informace o volných místech – tel.  602 878 062.
Bazén i prostory Filia klubu jsou určeny pouze pro plavání dětí s rodiči. Zdarma můžete využít hernu a jídelní koutek.
 
 
 
 
TERMÍNY KURZŮ OD ZÁŘÍ 2021

 

Cena

 
2400,- Kč / 7 lekcí
1900,- Kč / 7 lekcí pro sourozence  

Jednotlivá lekce 500,- Kč.
 
 
Zápis a placení kurzu probíhá ve FILIA klubu na Lesné, kde máte možnost prohlédnout si prostory, které budete navštěvovat. Ohledně zařazení do kurzu je třeba volat do  Filia klubu na tel. 602 878 062. Instruktoři tam mají k dispozici rozpisy všech kurzů a odpoví Vám na všechny Vaše další dotazy. Zaplatit můžete i na účet Fio banka č.ú. 2900293688/2010, v.s. 101 až 106 podle kurzu, do kterého se hlásíte, do zprávy pro příjemce napište prosím jméno dítěte a den a hodinu, kdy plave. Zájemci o platbu na fakturu, můžete zaslat objednávku na e-mail filia@filia.cz nebo poštou.
 
 
DESATERO – Omluvy, náhrady a vrácení kurzovného
PROVOZNÍ INFORMACE
ZDRAVOTNÍ ZÁSADY A HYGIENA
PROVOZNÍ ŘÁD
ZÁSADY ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ