thumbwww.linkprojekt.cz

Link projekt s.r.o. je členem velké projekční skupiny HBH Projekt se širokým sortimentem služeb v oblasti silničního plánování a inženýrství, kde firma plní funkci specialisty na mostní objekty, dynamiku a statiku všech typů konstrukcí.

thumbwww.smykal.com

Firma Pavel Smýkal, pro Vás již více jak 20 let zajišťuje profesionální služby v oblasti chladicí a klimatizační techniky v Brně a okolí.

thumbwww.filianek.cz

Filiánek, z.s. je samosprávná, dobrovolná, nepolitická a nezisková organizace založená za účelem naplňování veřejně prospěšného zájmu, jehož posláním je přispívat v souladu se zakladatelským právním jednáním vlastní činností k dosahování obecného blaha.

 

thumbwww.jasyko.cz

Společnost se primárně zabývá komplexním řešením audiovizuálních a řídících systémů pro domácí i profesionální aplikace. Jejím cílem je nabídnout řešení všech požadavků zákazníka, i těch, o kterých ani sám neví. Prostředkem je individuální přístup, široké možnosti reálného předvedení, spolupráce s architekty, bytovými designéry a nábytkáři a profesionální montáž.

thumbwww.e-tonery.cz

Firma Martina Svátka je obchodně servisní firma zabývající se prodejem a servisem kopírovací a kancelářské techniky, včetně realizace dodávek veškerého spotřebního materiálu, zejména pak renovovaného. Veškeré naše aktivity podléhají jedinému parametru a tím je nadšený zákazník.