Rádi byste, aby se vaše děti zdokonalily v plavání a do sytosti se vyřádily při vodních radovánkách? Přihlaste svou ratolest na naše čtvrtletní či pololetní kurzy plavání, kde se naučí nebo vypilují techniky, seznámí se s novými kamarády a užijí si spoustu zábavy.

Radost z vody a pevné zdraví

Plavání je zábava, zdraví prospěšný sport i skvělé odreagování od školních povinností a úkolů. Pravidelné lekce děti naučí pohybovému návyku, pomohou v budování zdravého a pružného těla. Samozřejmostí je i pozitivní vliv na imunitu dětského těla. Přínosů je zkrátka celá řada. Přičtěte skvělý přístup našich instruktorů, příjemné prostředí a profesionálně vedené lekce, které si dítka užijí do poslední minuty.

Plavání pro větší děti Filia

Plavání pro malé i větší

Ať už je vaše dítko v předškolním nebo školním věku, u nás na plavání je vítáno. Kurzy jsou koncipovány tak, aby se děti naučily plavat, a nebo se v plavání zdokonalily zábavnou formou. Pro děti máme připravené hry, závody i zajímavé rady a ukázky, jak si s vodou poradit.

Plavání pro větší děti s Fília klubem Plavání pro starší děti s Filia klubem

Scházíme se vždy v pondělí na základní škole Milénova nebo v úterý a ve středu v TJ TESLA Brno na Lesné. Více informací o jednotlivých časech a kurzech najdete v informacích o plavání pro předškolní a školní děti.

Chcete vyzkoušet také plavání s menšími dětmi? Pořádáme kurzy plavání pro kojence a batolata s rodiči.